TERMINARZ 2017/18 PLHPN DRUŻYNY JUNIOR
1.Dziewczyny Sławacinek St. 2. FC Zadymiarze 3. Czwórka
4. UKS Jedynka 5. Rewir Sielczyk 6. KSS Młodzik
7. FC Biali 8. FC Drzewce 9. CSKA Brzeska
Data |
Godz. |
Drużyny (kto z kim) |
Wynik |
Uwagi |
06-11-2017 |
17.30 |
Dziewczyny Sł. – FC Drzewce |
1-6 |
|
|
18.00 |
FC Zadymiarze – FC Biali |
14-2 |
|
|
18.30 |
Czwórka – KSS Młodzik |
5-8 |
|
13-11-2017 |
17.00 |
UKS Jedynka – Rewir Sielczyk |
4-8 |
|
|
17.30 |
FC Biali – Czwórka |
2-8 |
|
|
18.00 |
Dziewczyny Sł. – FC Zadymiarze |
1-15 |
|
|
18.30 |
Rewir Sielczyk – FC Sławacinek |
- |
Anulow. |
27-11-2017 |
17.00 |
FC Drzewce – Rewir Sielczyk |
0-26 |
|
|
17.30 |
KSS Młodzik – UKS Jedynka |
2-7 |
|
|
18.oo |
Czwórka – Dziewczyny Sł. |
17-0 |
|
|
18.30 |
FC Sławacinek – CSKA Brzeska |
- |
Anulow. |
04-12-2017 |
17.00 |
FC Zadymiarze – FC Drzewce |
8-0 |
|
|
17.30 |
UKS Jedynka – FC Biali |
20-3 |
|
|
18.00 |
Rewir Sielczyk – KSS Młodzik |
14-5 |
|
|
18.30 |
CSKA Brzeska – KSS Młodzik |
5-5 |
|
11-12-2017 |
17.00 |
FC Drzewce – KSS Młodzik |
0-9 |
|
|
17.30 |
FC Biali – Rewir Sielczyk |
2-16 |
|
|
18.00 |
Dziewczyny Sł. – UKS Jedynka |
2-19 |
|
|
18.30 |
FC Zadymiarze – CSKA Brzeska |
8-1 |
|
08-01-2018 |
17.00 |
Czwórka – FC Drzewce |
10-1 |
|
|
17.30 |
Jedynka – CSKA Brzeska |
3-0 |
WO |
|
18.00 |
KSS Młodzik – FC Biali |
8-3 |
|
|
18.30 |
Rewir Sielczyk – Dziewczyny Sł. |
3-0 |
WO |
12-02-2018 |
17.00 |
CSKA Brzeska – Rewir Sielczyk |
0-3 |
WO |
|
17.30 |
FC Zadymiarze – Czwórka |
5-4 |
|
|
18.00 |
FC Drzewce – Jedynka |
3-6 |
|
|
18.30 |
Rewir Sielczyk - FC Zadymiarze |
7-4 |
|
19-02-2018 |
17.00 |
KSS Młodzik – FC Zadymiarze |
3-5 |
|
|
17.30 |
Rewir Sielczyk – Czwórka |
11-1 |
|
|
18.00 |
FC Drzewce – FC Biali |
0-3 |
|
|
18.30 |
Czwórka – UKS Jedynka |
3-0 |
WO |
26-02-2018 |
17.00 |
Jedynka – FC Zadymiarze |
0-3 |
WO |
|
17.00 |
Zakończenie PLHPN (sala na starej plebanii) |
|
|
|
FC Drzewce – CSKA Brzeska |
3-0 |
WO |
|
|
FC Biali - Dziewczyny Sł. |
3-0 |
WO |
|
|
CSKA Brzeska – FC Biali |
0-3 |
WO |
|
|
KSS Młodzik – Dziewczyny Sł. |
3-0 |
WO |
|
|
CSKA Brzeska – Czwórka |
0-3 |
WO |
TERMINARZ 2017/18 PLHPN DRUŻYNY OPEN
1. Słabi Gracze 2. Zaciura Zakład Ślusarski 3. KS Styrzyniec
4. 6/6 5. Zieloni Sielczyk 6. RBS Sielczyk 7. Francuska 8. FC Realona
Data |
Godz. |
Drużyny (kto z kim) |
Wynik |
Uwagi |
12-12-2017 |
19.00 |
Słabi Gracze - FC Realona |
11 - 9 |
|
|
19.30 |
Zaciura Z-d Śl. - Francuska |
6 - 14 |
|
|
20.00 |
KS Styrzyniec - RBS Sielczyk |
6 - 5 |
|
|
20.30 |
6/6 - Zieloni Sielczyk |
4 - 5 |
|
19-12-2017 |
|
Rekolekcje spotkanie po mszy |
|
|
|
20.00 |
FC Realona - 6/6 |
4 - 21 |
|
|
20.30 |
Zieloni Sielczyk - KS Styrzyniec |
9 - 3 |
|
02-01-2018 |
19.00 |
Francuska - KS Styrzyniec |
9 - 6 |
|
|
19.30 |
Słabi Gracze - Zaciura Z-d Ślusarski |
12 - 8 |
|
|
20.00 |
FC Realona - Zieloni Sielczyk |
2 - 14 |
|
|
20.30 |
RBS Sielczyk - 6/6 |
8 - 5 |
|
09-01-2018 |
19.00 |
Zaciura Z-d Śl. - FC Realona |
13 - 6 |
|
|
19.30 |
KS Styrzyniec - Słabi Gracze |
1 - 6 |
|
|
20.00 |
6/6 - Francuska |
6 - 9 |
|
|
20.30 |
Zieloni Sielczyk - RBS Sielczyk |
11 - 2 |
|
23-01-2018 |
19.00 |
FC Realona - RBS Sielczyk |
6-7 |
|
|
19.30 |
Francuska - Zieloni Sielczyk |
8-4 |
|
|
20.00 |
Słabi Gracze - 6/6 |
11-11 |
|
|
20.30 |
Zaciura Z-d Śl. - KS Styrzyniec |
3-0 |
WO |
30-01-2018 |
19.00 |
KS Styrzyniec - FC Realona |
0-3 |
WO |
|
19.30 |
6/6 - Zaciura Z-d. Śl. |
13-14 |
|
|
20.00 |
Zieloni Sielczyk - Słabi Gracze |
10-5 |
|
|
20.30 |
RBS Sielczyk - Francuska |
3-25 |
|
06-02-2018 |
19.00 |
FC Realona - Francuska |
4-8 |
|
|
20.30 |
KS Styrzyniec - 6/6 |
0-3 |
WO |
13-02-2018 |
19.00 |
RBS Sielczyk - Zaciura Z-d Śl. |
0-3 |
WO |
|
19.30 |
Francuska - Słabi Gracze |
8-6 |
WO |
20.00 |
Zaciura Z-d Śl. - Zieloni Sielczyk |
4-15 | ||
20.30 |
Słabi Gracze - RBS Sielczyk |
11-0 | ||
20-02-2018 |
19.00 |
Zakończenie PLHPN |
|
|